Kontakt  
modryna@modryna.pl +48 601 622 877 Strzebowiska 30, 38-608 Wetlina

Regulamin

Rezerwacje

W naszych pokojach i domkach rezerwują Państwo pobyty. Pobyt jest to określona przy dokonywaniu rezerwacji liczba noclegów ustalonej liczby osób, w określonych datach. Pobyty rezerwowane są imiennie. Zmiana zarezerwowanego pobytu możliwa jest wyłącznie za zgodą osób zarządzających Modryną.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji pobytu jest wpłata zadatku w ustalonej wysokości, w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi.

Zmiany daty rozpoczęcia zarezerwowanego pobytu możliwe są tylko na terminy wcześniejsze niż zarezerwowany, w miarę dostępności wolnych pokoi i domków. Przedłużenie pobytu możliwe jest w miarę dostępności wolnych pokoi i domków. Opłata obowiązuje w pełnej kwocie za cały zarezerwowany pobyt niezależnie od ewentualnych zmian.

Szczególne zasady rezerwacji

Za pokoje 2 i 3 osobowe w sezonie pobieramy opłatę za minimum 2 osoby. W wybranych terminach w pokojach i domkach obowiązuje minimalna długość pobytu. Opłata pobytowa na rzecz Gminy Cisna to 1.80 zł za dzień od osoby.

Przyjazd

Gości zapraszamy od godziny 16.00 do 22.00. W przypadku późniejszego przyjazdu prosimy o uzgodnienie przyjazdu z Gospodarzem.

Formalności związane z meldunkiem i uregulowaniem opłaty za pobyt oraz opłaty miejscowej dokonywane są w dniu przyjazdu Gościa.
Płatności przyjmujemy gotówką, przelewem.
Osoby chcące otrzymać fakturę proszone są o poinformowanie Gospodarza po przyjeździe oraz podanie danych do faktury.

W przypadku przyjazdu w terminie późniejszym niż zarezerwowana data rozpoczęcia pobytu, pobyt podlega pełnej opłacie.

W przypadku niepojawienia się Gościa w dniu rozpoczęcia pobytu rezerwacja zostaje anulowana.

Wyjazd

W związku z tym, że musimy przygotować pokoje dla następnych gości prosimy o opuszczenie ich i udostępnienie do sprzątania do godziny 11.00. Klucze należy przekazać Gospodarzowi lub obsłudze Modryny.

Osoby, które planują wyjazd później, niż o godz. 11.00 prosimy o wcześniejsze skonsultowanie się z Gospodarzem. W przypadku przedłużenia pobytu, które nie zostanie potwierdzone przez Gospodarza, Goście zostaną obciążeni kosztami kolejnej doby pobytu.

W przypadku skrócenia pobytu rezerwacja podlega pełnej opłacie.

Przedmioty wartościowe

W naszym domu nie mamy możliwości przechowania takich przedmiotów. Nie ponosimy także odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych (laptopy, aparaty fotograficzne itd.) albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną. Prosimy nie pozostawić takich przedmiotów w pokojach.

Cisza nocna

W Modrynie obowiązuje cisza w godzinach 23.00-7.00. Prosimy także o uszanowanie spokoju innych Gości.

Urządzenia elektryczne

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe w pokojach zabronione jest używanie grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, które nie stanowią wyposażenia pokoju.

Zakaz nie dotyczy ładowarek i zasilaczy telefonów i innych urządzeń RTV / komputerowych oraz golarek.

Palenie tytoniu

We wszystkich pomieszczeniach domu, w oknach oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.

Palenie jest dozwolone wyłącznie w bezpośrednim sąsiedztwie popielniczek ustawionych na zewnątrz domu oraz przy miejscu na ognisko.

Sprzątanie pokoi

W trakcie pobytu, pokoje sprzątane są na życzenie Gości, wyłącznie przy pobytach powyżej 7 dni.

Śmieci

W naszym domu prowadzona jest segregacja śmieci, prosimy o przestrzeganie zasad segregacji.

Okna

Prosimy o zamykanie okien przed opuszczeniem pokoju.

Miejsce na ognisko, grill

Zapraszamy naszych Gości do skorzystania z wyznaczonego miejsca na ognisko oraz grilla.

Zasady korzystania z ogrodu

Goście korzystają z terenu wokół budynku, grilla i miejsca na ognisko ognisko, placu zabaw i basenu na własną odpowiedzialność.

Właściciele / Gospodarz obiektu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za korzystanie z urządzeń i wynikłe z tego skutki i/lub urazy.

Ewentualne szkody

Goście całkowicie odpowiadają za spowodowane szkody i zniszczenia.

Rzeczy pozostawione

Przedmioty osobistego użytku pozostawione w domu przez wyjeżdżającego Gościa zostaną odesłane na jego koszt pod wskazany adres.

W przypadku braku informacji, co do właściciela bądź adresu wysyłki przechowamy przedmioty przez trzy miesiące, a następnie przekażemy na cele charytatywne, do użytku publicznego lub dokonamy ich utylizacji.

Pobyt z psem lub innym zwierzęciem

W Modrynie obowiązuje dobowa opłata za pobyt zwierzaka. Kwota ta jest doliczana do ceny noclegu.
Psy na terenie Modryny powinny być na smyczy i pod opieką właścicieli.
Obowiązuje sprzątanie po psach a na spacery zapraszamy poza teren.
Pełną odpowiedzialność za zachowanie i zniszczenia swoch psów ponoszą ich właściciele.

Naruszenie Regulaminu

W przypadku naruszenia Zasad Pobytu możemy odmówić dalszej gościny osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do wskazówek Gospodarza domu, w szczególności do zapłaty za cały zarezerwowany pobyt, poczynione szkody i zniszczenia oraz niezwłocznego opuszczenia domu.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację zasad rezerwacji i pobytu w pokojach gościnnych.

Chcesz nas odwiedzić?

Zadzwoń do Marty


lub zarezerwuj online

Rezerwuję